הצהרת נגישות

אתר נגיש

כאשר מדברים על אתר אינטרנט נגיש, מתייחסים לאופן שבו הוא מאפשרים לכל האנשים הגולשים בו – עם ובלי מוגבלות – רמה שווה של חוויית גלישה.

בדצמבר 2013 עברו תקנות חדשות לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (1998). סעיף 35, המופיע בתקנות אלו, מתייחס להנחיות להנגשת אתרי אינטרנט בישראל.

האתר נבנה על בסיס מערכת ניהול תוכן וורדפרס (WordPress), הנחשבת כמערכת נגישה ברמה גבוהה מאוד.

תאימות האתר

מערכות הפעלה – האתר מותאם לשימוש במערכות הפעלה Windows, Linux ו-IOS.

שימוש בפלטפורמות שונות – השימוש באתר אפשרי במחשבים נייחים וניידים, מחשבי לוח וטלפונים ניידים.

התאמה לדפדפנים – האתר מותאם למערכות ההפעלה הבאות: כרום, פיירפוקס, אקספלורר וספארי. התאמת הדפדפנים נעשית עבור גרסה אחת אחורה.

שימוש בטכנולוגיה מסייעת

באתר זה ניתן לעשות שימוש כמו שהוא. יחד עם זאת, ניתן למטב את חוויית הגלישה באמצעות ביצוע התאמות מסוימות. למשל: שימוש בתוכנת הקראה, הגדלת הגופנים וכו'.

פניות הציבור

בעוד שאנו פועלים בכל עת כדי להבטיח את נגישות האתר, ייתכן שבכל זאת תתקלו בחלקים או ביכולות שטרם הונגשו. על כן, במידה ונתקלתם בקושי מסוים אל תהססו לפנות אלינו כדי שנוכל לפתור את הבעיה. אנו מבטיחים כי כל פניה תיבחן בכובד ראש.

לפרטים נוספים ולכל שאלה, אנא פנו אלינו.

מידע נוסף

הנגשת אתרי אינטרנט – אתר נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנת נגישות לאתרי האינטרנט – סעיף 35 בתקנות נגישות לשירות – אתר נגישות ישראל

המדריך להנגשת אתר אינטרנט – אתר נגישות ישראל

הודעה חשובה

רשות נחל הירקון מבצעת בימים אלה עבודות פינוי משקעים, לטובת הציבור הרחב, בתוך הנחל, במקטע שבין גשר הברזל (רחוב אבן גבירול בתל אביב) ובין נקז מגרש החניה מול רחוב ירמיהו בתל אביב וכן, במעגנה של מרכז דניאל לחתירה. ציבור החותרים והשייטים מתבקש לחתור רק בנתיב השייט המוגדר. תודה על ההבנה.  

דילוג לתוכן